Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

iyi kalite Meyve Ve Sebze İşleme Makinesi satış için
iyi kalite Meyve Ve Sebze İşleme Makinesi satış için
Yardımlarınız ve talimatlarınız doğrultusunda destek ve kılavuzluk için teşekkürler, daha fazla pazar payı elde ediyorum.

—— Kene Erike

çok iyi bir iletişim çözüldü, tüm sorunları çözdüm, satın almamdan memnun

—— Alexandra

İyi satış sonrası servis hizmetiniz için teşekkür ederiz. Mükemmel eğitim ve teknoloji destek bana çok yardımcı olur.

—— Sam smith

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— John Lee

İyi destek. Sonunda kalktı ve koşuyordu.

—— Abboy

Ben sohbet şimdi

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

1 2 3
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Doğu Asya
Dünya çapında
Markalar : Furui
No. Çalışanları : 25~30
Yıllık satış : 1500000-2000000
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 90% - 100%Firmamız profesyonel bir ekibe sahiptir ve her türlü projenin, gıda makinelerinin vb.


We have abundant technical force and developed mechanical equipment. Biz bol teknik gücü ve gelişmiş mekanik ekipman var. Our company has developed a variety of advanced production and processing technology. Firmamız gelişmiş üretim ve işleme teknolojisi çeşitli geliştirmiştir. Several production bases are open for customers to visit. Müşterilerin ziyaret edebileceği çeşitli üretim üsleri açıktır. We offer comprehensive service of food machinery, industrial machinery and agriculture equipment. Gıda makineleri, endüstriyel makineler ve tarım ekipmanlarının kapsamlı hizmetini sunuyoruz.

We adhere to technical innovation progress and scientific management. Teknik inovasyon ilerlemesine ve bilimsel yönetime bağlı kalıyoruz. We are committed to providing the best quality products and service. En kaliteli ürün ve hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. To provide timely and thoughtful consultations, negotiations and after-sales services, we welcome new and old customers to contact us for business negotiation. Zamanında ve düşünceli istişareler, müzakereler ve satış sonrası hizmetler sunmak için, yeni ve eski müşterilere iş görüşmesi için bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.

 

İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)