Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Fabrika turu

iyi kalite Meyve Ve Sebze İşleme Makinesi satış için
iyi kalite Meyve Ve Sebze İşleme Makinesi satış için
Yardımlarınız ve talimatlarınız doğrultusunda destek ve kılavuzluk için teşekkürler, daha fazla pazar payı elde ediyorum.

—— Kene Erike

çok iyi bir iletişim çözüldü, tüm sorunları çözdüm, satın almamdan memnun

—— Alexandra

İyi satış sonrası servis hizmetiniz için teşekkür ederiz. Mükemmel eğitim ve teknoloji destek bana çok yardımcı olur.

—— Sam smith

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— John Lee

İyi destek. Sonunda kalktı ve koşuyordu.

—— Abboy

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Tam otomatik üretim hattımız var. Aylık 500-1000 set üretim kapasitesi. Tüm makineler, ihraç standart ile kaliteli.

  Yüksek Teknoloji Desteği:

  Changchun şehrinde ve Wuhan şehrinde iki Ar-Ge üssüne sahibiz, yurtiçinde ve yurtdışında yüksek öğrenim ve araştırma kurumlarının tanınmış kurumları ile işbirliği yapıyoruz. 63 ulusal patent, uluslararası ileri düzeyde bir dizi temel teknolojik başarılar ve teknik göstergeler.

  Bağımsız inovasyon konusunda ısrar etmek, tükenmez bir sürdürülebilir kalkınma kaynağıdır. Gıda ve Ağaç işleme ekipmanlarını araştırma ve geliştirme konusunda 15 yıllık zengin deneyime sahip Furui, müşterilerimiz için bir dizi kişiselleştirilmiş lazer çözümleri yaratmaya isteklidir!

 • OEM / ODM
  Furui, ileri üretim yönetimine sahiptir ve her türlü makineyi sağlamak için teknik yenilikler yapmaya devam etmektedir. OEM de açıktır.

  Ürünlerimiz Çin'de sadece başarılı satışlar değil, aynı zamanda dünya genelinde 180'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir: Almanya, Japonya, İtalya, Rusya, Japonya, Güney Kore, Türkiye, Brezilya, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkeler. İyi kalitede ürünler büyük bir hoşgeldin ve övgüye tabidir.

 • Ar-Ge
  Furui en iyi kalite ve yüksek stabiliteye sahip Gıda / ağaç işleme makineleri sağlamak için 15 yıllık tecrübeye sahip profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahiptir.

  Yurtiçinde ve yurtdışında yüksek öğrenim ve araştırma kurumlarının tanınmış kurumları ile işbirliği. Mükemmel ürün, uluslararası ileri düzeydeki 3 ulusal patenti, temel teknolojik başarıları ve teknik göstergeleri alır.

İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)